Jaro už je na dosah, příroda se probouzí, také naše tělo by mělo projít jarní očistou.
viac »Panadol Junior je určen ke snížení horečky provázející chřipku a...
Humánny liek
Panadol pro děti je určen ke snížení horečky provázející chřipku,...
Humánny liek
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci...
Humánny liek
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci...
Humánny liek
Přípravek Paralen 100 je určený k léčbě horečky, zejména při...
Humánny liek
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 125 tablety, působí...
Humánny liek
Přípravek Paralen 500 se používá ke snížení horečky a k léčbě...
Humánny liek
Tablety Paralen 500 jsou určeny ke snížení horečky a bolesti při...
Humánny liek
Tablety Paralen 500 jsou určeny ke snížení horečky a bolesti při...
Humánny liek
K odstranění příznaků chřipky a akutních zánětů horních cest...
Humánny liek
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a...
Humánny liek
V tabletách Paralen Grip chřipka a kašel se příznivě uplatňuje...
Humánny liek
Přípravek PARALEN GRIP CHŘIPKA A BOLEST účinně zmírňuje mnoho...
Humánny liek
Horečka, zejména při akutních bakteriálních a virových infekcích,...
Humánny liek
Přípravek PARALEN SUS je určen k léčbě horečky, zejména při...
Humánny liek
K odstranění příznaků chřipky a akutních zánětů horních cest...
Humánny liek
Paramax Combi 30 tablet je přípravek zmírňující bolest a snižující...
Humánny liek
Paramax patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá...
Humánny liek
Patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá látka je...
Humánny liek
Paramax Rapid se užívá k rychlé a účinné úlevě při bolestech hlavy,...
Humánny liek
Analgetikum s obsahem propyfenazonu, kofeinu a paracetamolu. Na...
Humánny liek
Valetol je složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek –...
Humánny liek