MÔJ KOŠÍK 0,00 € 0
NOVINKY
Jarní očista

Jaro už je na dosah, příroda se probouzí, také naše tělo by mělo projít jarní očistou.

viac »
zobrazit všechny novinky >

Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10

PDK:3125664
Výrobca:BAYER BITTERFELD
ATC:KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK
SUKL:0205473
FTS:Analgetica,antipyretica
Informácie:Humánny liek
Skladom:skladom

11,51 €


giftPred použitím si prečítajte písomnú informáciu.


Aspirin C Forte šumivé tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která zmírňuje bolest a snižuje horečku a kyselinu askorbovou, také známou jako vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.

Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10

Produkt:


Pokračovať v nákupe

Prejsť do košíka